blog - Cemgil Ünlü

İçeriğe git

Başarılı Bir Projede İki Yaratıcı Tutkuyu Birleştirmek

Cemgil Ünlü
Published by Cemgil Ünlü içinde Başarı Öyküleri · 29 Mart 2020
Elena Martini 28 yaşında ve bilgisayar bilimleri diplomasına sahip olmaktan sadece bir adım uzakta. Her zaman iki tutku besler ,  küçüklüğünden beri Elena her zaman sanatı severdi. Boyamaya o kadar ilham verdi ki resim yapmaya başladı.

Bu onun teknoloji odaklı olduğu, ancak kesinlikle yaratıcı olduğu anlamına gelir. Ancak birkaç yıl önce Elena, bir TV şovu sayesinde yüz resmini öğrendi.
Neredeyse rastgele başladıktan sonra, en büyük uluslararası festivallerinden birinde katılımcı sanatçı oldu.
Hikayesini keşfedin.

Annenin yüzünü boyamadan profesyonel modellerle çalışmaya
Elena, aile üyelerini boyamaya başlamadan önce kendi yüzünü boyayarak, vücut resminin ince sanatını öğrenerek başladı. Uzmanlığı ve kendine güveni arttıkça profesyonel modellerle çalışmaya başladı. O zamana kadar bir web sitesine ihtiyacı vardı ve bilgisayarlara olan tutkusu devreye girdi.

Üniversite çalışmalarının bir parçası olarak, Elena, bir web sitesi oluşturmasını gerektiren bir ders aldı.
Elena sadece sınavı geçmek için ihtiyaç duyduğu aracı bulmakla kalmadı, aynı zamanda kişisel web sitesini oluşturmak için bir müttefik buldu.

Görünürlük Yakında Takip Edildi
Elena, Web 5 ile çalışmanın, aksi takdirde uzun ve karmaşık olacak bir işi basitleştirmesine izin verdiğini ve aynı zamanda küçük bir kod ekleyerek yaratıcılığının serbest kalmasına izin verdiğini söylüyor. Web sitesi sanatla ilgili olduğu için, Elena fotoğraflar için çok yer istedi ve ayrıca çalışmalarını tanıtmak için kullandığı tüm sosyal medya kanallarını ekledi.
Hem sezgisel hem de renkli güzel, temiz bir şablon, web sitesinin kalitesini iyileştirmesine ve ziyaretçilerin üzerinde harcadığı zamanı artırmasına izin verdi. Bütün bunlar ona çok fazla görünürlük kazandırdı: Elena’nın çalışmaları geniş bir kitle tarafından izlendi ve yeni yüz ve vücut boyama projeleri yaratmasına izin verdi.

“Çevrimiçi görünürlük, işlerimin çok daha geniş bir kitle tarafından görülmesini sağladı ve bu da yeni projeler oluşturmamı sağladı.”


Gelecek Klagenfurt'taki Uluslararası Yüz Boyama Festivali ile Başlıyor
Yeni web sitesi www.ennamakeup.com ile Elena,  sınırlarının ötesinde büyümesi için gereken görünürlüğü kazandı: Uluslararası hayranların artması sayesinde, aslında genç sanatçı, Avusturya Klagenfurt'taki uluslararası yüz boyama festivaline katılmaya karar verdi. . Yabancı ziyaretçileri ağırlamak için Elena, web sitesinin İngilizce versiyonunu yapmayı düşünüyor.  Şimdilik sadece İngilizce incelemeleri etkinleştiriyor.

Çok fazla tutku ve sadece birkaç tıklama ile bir rüya başardı.

Gelecek için mi? Elena, sanat ve bilgisayar tutkularını birleştirmeye ve tüm arkadaşlarına önerdiği web sitesinin gücüne güvenmeye devam ediyor.Ben kendim yaptım. Sende yapabilirsin.Yorum yok

İçeriğe dön