blog - Cemgil Ünlü

İçeriğe git

Dr. Bertolini için web sitenin önemi

Cemgil Ünlü
Published by Cemgil Ünlü içinde Başarı Öyküleri · 9 Mayıs 2020
2020'de, insanların sizi çevrimiçi bulması için bir web sitesine sahip olmak her zamankinden daha önemlidir. Bu, ünlü
Bu hizmet, kendi web sitesini veya çevrimiçi mağazasını oluşturmak isteyen ancak bunu kendileri yapmak için zamanı olmayan herkes içindir.

Örneğin Dr. Ilaria Bertolini'yi ele alalım.

Bir Psikolog Psikoterapist için Güncel Bir Web Sitesi

Ilaria, alanında yirmi yılı aşkın deneyime sahip kısa stratejik terapi konusunda uzmanlaşmış bir psikolog psikoterapisttir.
Birçok meslektaşı gibi Ilaria da uyuşturucu rehabilitasyon merkezinde çalışırken zihinsel sağlık kariyerine başladı. 4 yıl sonra, psikoterapide uzmanlaşmaya karar verdi. 20 yıl sonra, hala o mesleğe adanmış.

Psikolog psikoterapist olmayı seçtim, ama bir bakıma beni seçti.

Yıllar boyunca, Ilaria sadece mesleki becerilerini geliştirmeye devam etmekle kalmadı, aynı zamanda teknoloji ile de güncel kaldı. Sonunda, hizmetlerinin taze ve erişilebilir bir şekilde sunulduğundan emin olmak için web sitesini (www.psicoterapia-strategica.it/) güncelleme ihtiyacı hissetti.

Mesleği iletişim etrafında dönen herkes, bir sitenin imajının müşterinin tercihindeki ilk faktör ve bazen de belirleyici olduğunu bilir.”

İşlevsel bir web sitesi için uzman tavsiyesi

Potansiyel bir müşteri bir psikolog psikoterapistin profesyonel web sitesini ziyaret ettiğinde, iletişim bilgilerini hızlı bir şekilde bulmaları çok önemlidir. Bu yüzden Ilaria, arama yapma ve mesaj gönderme seçeneğinin sadece bir tık uzakta olmasını istedi. Sadece site sahibi için bir avantaj değil, aynı zamanda müşterilerine de fayda sağlıyor.

Gelecekte, okuyucular için daha gayri resmi haberler eklemek için web siteme bir blog eklemek istiyorum.


Sonunda, Ilaria her zaman hayalini kurduğu siteyi aldı ; gezinmesi kolay, optimize edilmiş özelliklerle ve tam olarak istediği şekilde tasarlayan bir uzman ekibi tarafından inşa edildi!

"Sitemin doğru görüntüyü müşterilerime aktarmasını istiyorum."

Kendi profesyonel web sitenizi güncellemek veya oluşturmak ister misiniz?
Bence bir an önce harekete geçmelisiniz.Yorum yok

İçeriğe dön